Chennai, Tamil Nadu
GST No. 33CNCPA6111K2ZH
Call 07942705330 79% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 500 Piece
Product Brochure
| Material | Wood |
| Length | 7 inch |
| Pack Size | 100 Pieces |
| payment | Online |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 500 Piece
Product Brochure
| Material | Wood |
| Length | 7 inch |
| Pack Size | 100 Pieces |
| Payment | Online |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 500 Piece
Product Brochure
| Size | 140mm |
| Material | Wood |
| Reusable | Yes |
| Length | 140mm |
| Color | Brown |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 500 Piece
Product Brochure
| Thickness | 3 mm |
| Pack Size | 100 Pieces |
| Payment | Online |
| Services | Offline |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 500 Piece
Product Brochure
| Size | 110mm |
| Material | Wood |
| Reusable | Yes |
| Length | 110mm |
| Color | Brown |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
View Complete details
Product Brochure
| Tool Type | Ice Cream Sticks |
| Usage/Application | Ice Cream |
| Material | Wooden |
| No Of Piece | 100 |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 500 Piece
Product Brochure
| Tool Type | Ice Cream Sticks |
| Usage/Application | Ice Cream |
| Material | Wooden |
| No Of Piece | 100 |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 500 Piece
Product Brochure
| Material | Wood |
| Reusable | Yes |
| Color | Brown |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 500 Piece
Product Brochure
| Material | Wood |
| Reusable | Yes |
| Length | 95mm |
| Color | Brown |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
View Complete details