Chennai, Tamil Nadu
GST No. 33CNCPA6111K2ZH
Call 07942705330 79% Response Rate
Send Enquiry
| Capacity | 500 Gram |
| Box Material | Cardboard |
| Shape | Square |
| Design | Plain |
| Color | White |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 100 Piece
| Capacity | 250 gm |
| Usage/ Application | Burger Packaging |
| Material | Paper |
| No. Of Compartments | One |
| Size | 140X190X90 mm |
| Color | Brown |
| Shape | Square |
| Design | Plain |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 100 Piece
Product Brochure
| Thickness | 90 GSM |
| Shape | Rectangular |
| Pack Size | 100 Piece |
| Size/Diameter | 3 Inch |
| Height | 2.5 Inch |
| Cover | With Lid |
| Color | White |
| Capacity | 130ml |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 600 Piece
Product Brochure
| Number Of Compartments | 4 |
| Type | Plain |
| Shape | Rectangular |
| Color | White |
| Pack Size | 100 Piece |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 600 Piece
Product Brochure
| Number Of Compartments | 6 |
| Type | Plain |
| Shape | Rectangular |
| Color | White |
| Pack Size | 100 Piece |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 1000 Piece
| Material | Plastic |
| No. Of Compartments | One |
| Number Of Ply | Five |
| Color | Brown |
| Shape | Round |
View Complete details
| Usage/ Application | Food Packaging |
| Capacity | 500 gm |
| Folding Carton Style | Straight Tuck End Box |
| No. Of Compartments | Two |
| Shape | Square |
| Size | 165X115X60 mm |
| Color | White |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 1000 Piece
| Capacity | 150 gm |
| Usage/ Application | Ice Cream Packaging |
| Material | Plastic |
| No. Of Compartments | One |
| Design | Plain |
| Country of Origin | Made in India |
View Complete details