Chennai, Tamil Nadu
GST No. 33CNCPA6111K2ZH
Call 07942705330 74% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 500 Piece
| Capacity | 250 ml |
| Payment | online |
| Services | offline |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 500 Piece
| Capacity | 250 ml |
| payment | Online |
| Services | Offline |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 500 Piece
Product Brochure
| Capacity | 1000 ml |
| Color | White |
| Shape | Round |
| Pattern | Plain |
| Usage and Application | Food Packaging, Beverage Packaging, Personal Care and Cosmetics, Pharmaceutical and Medical |
| Features | Leak Proof, Recyclable, Air Tight |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 500 Piece
Product Brochure
| Capacity | 250 ml |
| Color | White |
| Shape | Round |
| Pattern | Plain |
| Usage and Application | Personal Care and Cosmetics, Beverage Packaging, Pharmaceutical and Medical, Food Packaging, Food Storage |
| Features | Leak Proof, Air Tight, Reusable |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 500 Piece
Product Brochure
| Capacity | 500 ml |
| Color | White |
| Shape | Square |
| Pattern | Plain |
| Usage and Application | Food Packaging, Food Storage, Catering and Events, Beverage Packaging |
| Features | Non Toxic, Recyclable, Air Tight, Leak Proof |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 500 Piece
Product Brochure
| Color | White |
| Shape | Round |
| Pattern | Plain |
| Usage and Application | Beverage Packaging, Food Packaging, Pharmaceutical and Medical, Personal Care and Cosmetics, Catering and Events |
| Features | Recyclable, Reusable, Air Tight, Leak Proof |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 500 Piece
Product Brochure
| Color | White |
| Shape | Square |
| Pattern | Printed |
| Usage and Application | Food Packaging, Beverage Packaging, Food Storage |
| Features | Air Tight, Recyclable, Leak Proof |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 500 Piece
Product Brochure
| Color | White |
| Shape | Round |
| Pattern | Plain |
| Usage and Application | Pharmaceutical and Medical, Beverage Packaging, Food Storage, Food Packaging |
| Features | Recyclable, Leak Proof, Air Tight |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 500 Piece
Product Brochure
| Color | White |
| Shape | Square |
| Pattern | Printed |
| Usage and Application | Food Packaging, Food Storage, Beverage Packaging |
| Features | Leak Proof, Recyclable, Air Tight |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 500 Piece
Product Brochure
| Payment | online |
| Services | offline |
Additional Information:
View Complete details