Chennai, Tamil Nadu
GST No. 33CNCPA6111K2ZH
Call 07942705330 79% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 500 Piece
Product Brochure
| Capacity | 1 litre |
| Payment | Online |
| Services | Offline |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 500 Piece
Product Brochure
| Capacity | 500 ml |
| Payment | online |
| Services | Offline |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 1000 Piece
| Capacity | 500 mL |
| Material | Plastic |
| Cover | With Lid |
| Brand | Milton |
| Color | Silver |
| Height | 2 Inch |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 500 Piece
| Capacity | 250 ml |
| Payment | online |
| services | offline |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 500 Piece
Product Brochure
| Capacity | 100 ml |
| Payment | Online |
| Services | Offline |
Additional Information:
View Complete details