Chennai, Tamil Nadu
GST No. 33CNCPA6111K2ZH
Call 07942705330 79% Response Rate
Send Enquiry
Product Brochure
| Capacity | 750 ml |
| Material | Plastic |
| No. Of Compartments | Two |
| Usage/Application | Biryani Packaging |
| Size | 165X115X60 mm |
| Shape | Rectangle |
| Design | Plain |
View Complete details
Minimum Order Quantity: 600 Piece
Product Brochure
| Material | Plastic |
| I need | Food Packaging Container |
| Usage | Restaurant |
| Shape | Cylindrical |
| Pattern | Plain |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 600 Piece
Product Brochure
| I need | Food Packaging Container |
| Usage | Restaurant |
| Material | Plastic |
| Pattern | Plain |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 600 Piece
Product Brochure
| I need | Food Packaging Container |
| Usage | Restaurant |
| Material | Plastic |
| Pattern | Plain |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 600 Piece
| I need | Food Packaging Container |
| Usage | Party |
| Pattern | Plain |
| payment | Online |
| Services | ofline |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 500 Piece
| Capacity | 1000 ml |
| Material | Plastic |
| No. Of Compartments | One |
| Usage/Application | Biryani Packaging |
| Size | 140X190X90 mm |
| Shape | Rectangle |
| Number Of Ply | Two |
| Design | Plain |
View Complete details