Chennai, Tamil Nadu
GST No. 33CNCPA6111K2ZH
Call 07942705330 74% Response Rate
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 500 Piece
Product Brochure
| Material | Wood |
| Length | 14cm |
| Pack Size | 100 Pieces |
| Thickness | 2mm |
| Payment | Online |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 500 Piece
Product Brochure
| Material | Wood |
| Length | 16cm |
| Pack Size | 100 Pieces |
| Thickness | 2mm |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 500 Piece
| Storage Capacity | 1kg |
| Material | Paper |
| Pattern | Printed |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 500 Piece
| Material | Paper |
| Pattern | Plain |
| Country of Origin | Made in India |
| Storage Capacity | 0.5 Kg |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 500 Piece
| Color | White |
| Pattern | Plain |
| Usage/Application | Packaging |
| Country of Origin | Made in India |
Additional Information:
View Complete details
Minimum Order Quantity: 500 Piece
| Color | White |
| Usage/Application | Packaging |
| Size | 9x7x6 |
| Design/Pattern | Printed |
Additional Information:
View Complete details